СВІТОВИЙ КОНҐРЕС УКРАЇНЦІВ ЗАКЛИКАВ СВІТ ПОСИЛИТИ ТИСК НА РФ ТА ПОВЕРНУТИ КРИМ УКРАЇНІ

18.03.2015 10:29

Світовий Конґрес Українців не визнає "рефередум" у Криму, який провели рік тому та незаконно приєднали півострів до Росії. Про це йдеться у спільній заяві СКУ, Всесвітнього Конгресу Кримських Татар, Асоціації Єврейських Організацій та Громад України до першої річниці насильницької анексії Криму Російською Федерацією, передає УНН.
Рік тому, 18 березня 2014 р., міжнародна спільнота стала свідком найбільш зухвалого з часів Другої світової війни порушення міжнародного права – насильницької анексії Російською Федерацією Криму, що є невід’ємною частиною території Української держави.
27 березня 2014 р. Організація Об’єднаних Націй, у своїй Резолюції “Територіальна цілісність України” стосовно незаконного, так званого “референдуму” в Криму 16 березня 2014 р., заявила, що:
“6. Закликає всі держави, міжнародні організації та спеціалізовані заклади не визнавати жодної зміни статусу Автономної Республіки Крим і міста Севастополя на основі вищезгаданого референдуму і утримуватись від жодних дій чи кроків, які можна було б тлумачити як визнання такого зміненого статусу”.
Російська інтервенція в Криму спричинила численні грубі порушення фундаментальних людських прав і свобод українців, кримських татар, євреїв та інших жителів, які виступають проти окупаційної влади, що зокрема підтверджує недавній розширений звіт Атлантичної ради США і Дому свободи під назвою “Порушення людських прав у окупованому Росією Криму”.
“Світовий Конґрес Українців, Всесвітній Конгрес Кримських Татар та Асоціація Єврейських Організацій та Громад України рішуче засуджують анексію Криму Російською Федерацією та її агресорські дії проти України, що є прямою загрозою не лише для України, але й для миру та стабільності в Європі, - заявили Президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій, Президент Всесвітнього Конгресу Кримських Татар Рефат Чубаров та Співпрезиденти Асоціації Єврейських Організацій та Громад України Йосиф Зісельс і Андрій Адамовський. – Ми закликаємо міжнародну спільноту якнайшвидше посилити свої цільові санкції проти Російської Федерації та конкретно і ефективно допомогти Україні захистити свою незалежність і територіальну цілісність, у тому числі й Крим”.

comments powered by HyperComments

Последние


17:04Светодиодный профиль