В ООН УЖЕ ЗНАЮТЬ ПРО РІШЕННЯ ВЕРХОВНОЇ РАДИ ЩОДО МИРОТВОРЦІВ

18.03.2015 08:20

Українська сторона офіційно поінформувала ООН про ухвалення Верховною Радою постанови щодо запрошення в Україну миротворчої місії. Зараз ведуться консультації з цього питання з членами Організації.
Про це власному кореспонденту Укрінформу в США повідомив прес-секретар Постійного представництва України при ООН Єгор Пивоваров.
"Постійне представництво поінформувало керівництво ООН, а також країни-члени Ради Безпеки щодо звернення, текст якого був ухвалений у вівторок Верховною Радою", - зазначив представник української дипломатичної місії.
Він зазначив, що зараз продовжуються консультації з партнерами, а також з фахівцями секретаріату ООН "щодо можливого формату задіяння миротворців Організації у поновленні миру та безпеки на Донбасі".
Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 17 березня ухвалила проект постанови Президента України щодо рішення РНБОУ від 18 лютого 2015 року "Про звернення до ООН та ЄС стосовно розгортання на території України міжнародної операції з підтримання миру та безпеки". За діючою процедурою ООН, цей документ потрібен для розгляду питання миротворчої місії в Україні та прийняття рішення в Раді Безпеки ООН.

comments powered by HyperComments