СИЛИ АТО ВІДБИЛИ ШТУРМ МАЙОРСЬКА – ТИМЧУК

17.03.2015 09:36

За минулу добу бойовики обстріляли українські позиції на Донецькому, Луганському та Маріупольському напрямках. В районі Майорського бойовики атакували позиції ЗСУ, але українським військам вдалося зупинити атаку. Про це у вівторок, 17 березня, повідомив військовий експерт, керівник групи «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук.

«За минулу добу російсько-терористичні війська вели обстріл позицій українських військ на Донецькому, Маріупольському та Луганському напрямках», – написав Тимчук в соцмережі.

За його словами, найбільша активність бойовиків була зафіксована в районі н. п. Авдіївка, Старогнатівка, Піски, Широкіно.

Також повідомляється, що кілька груп терористів атакували позиції ЗСУ в районі н. п. Майорський відразу з декількох напрямків.

«Вогнем українські війська зуміли зупинити атаку супротивника, останній був змушений відійти на вихідний рубіж», – зазначив Тимчук.

Нагадаємо, що на території терористичної «Луганської народної республіки» бойовики активно поширюють чутки, що нібито українська авіація готується до масованого удару на вівторок, 17 березня.

comments powered by HyperComments