БІЛЯ КОРДОНУ З ЛАТВІЄЮ ЗАФІКСУВАЛИ ДВА РОСІЙСЬКІ ПІДВОДНІ ЧОВНИ

17.03.2015 08:32

Міністерство оборони Латвії повідомило про російські підводні човни і корабель у винятковій економічній зоні країни в Балтійському морі. Про це йдеться на мікроблозі Twitter латвійського оборонного відомства.

За повідомленням ЗС Латвії, човен, що належить ВМС Росії, був виявлений ​​у понеділок, 16 березня, за 27 морських миль від територіальних вод країни. За даними латвійських збройних сил, субмарина відноситься до класу Kilo з кодифікації НАТО (проект 877 «Палтус»).


Пізніше міноборони повідомило про помічений за 30 морських миль від територіальних вод другий підводний човен того ж класу, а також кораблі підтримки GS-403.

Між тим, на тлі української кризи Латвія збирається зміцнити державний кордон з Росією і Білоруссю. Як заявив вчора по латвійському телебаченню міністр внутрішніх справ країни Ріхардс Козловскіс, протягом чотирьох років на східному кордоні з'явиться прикордонна смуга шириною 12 метрів, оснащена сучасними системами безпеки.

За його словами, вона поліпшить швидкість реагування латвійської прикордонної служби.

Крім того, новий проект необхідний Латвії для боротьби зі зростаючою кількістю порушників кордону. Для реалізації ініціативи латвійської влади потрібні інвестиції в розмірі близько €15 млн.


 

 

comments powered by HyperComments

Последние