«МИ ГОТОВІ БУЛИ ЦЕ ЗРОБИТИ». ПУТІН РОЗПОВІВ, ЩО МІГ ЗАСТОСУВАТИ ЯДЕРНУ ЗБРОЮ ПІД ЧАС АНЕКСІЇ КРИМУ

16.03.2015 11:47


Поки увесь світ намагається зрозуміти, куди зник Владімір Путін, російське телебачення показало широко анонсований документальний фільм "Крим. Шлях на Батьківщину”.

Зокрема, у стрічці російський президент у подробицях розповідає про те, як доправляли до Росії Віктора Януковича, як готували анексію Криму і навіть про те, що могли застосувати ядерну зброю.

"Чи означає те, що ви зараз говорите, що ми привели у бойову готовність наші ядерні сили?” – запитує автор фільму журналіст Андрєй Кондрашов.

"Ми готові були це зробити. Я говорив з колегами і говорив їм прямо, що це наша історична територія, там живуть російські люди, вони опинилися у небезпеці, ми не можемо їх кинути,” – відповідає російський президент.

Також Владімір Путін пояснив, що події на Майдані організували Сполучені Штати і саме вони "допомагали готувати націоналістів”.

У Кремлі і далі твердять, що з президентом усе гаразд. На офіційному сайті з‘являються фото його зустрічей із різними чиновниками, однак чимало журналістів вважає, що знімки було зроблено раніше.

Востаннє Путін з‘явився наживо перед камерами 5 березня, під час зустрічі з італійським прем‘єром Матео Ренци.

На понеділок анонсовано зустріч Путіна із президентом Киргизстану у Санкт-Петербурзі.

comments powered by HyperComments

Последние