ПОСОЛ США СПРОСТУВАВ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВІДМОВУ ОБАМИ ПОСТАЧАТИ ЗБРОЮ УКРАЇНІ

13.03.2015 13:16

Президент США не приймав остаточного рішення стосовно ненадання зброї Україні.

Про це в ході брифінгу щодо угоди між Україною та США про допомогу у правоохоронній галузі заявив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

"Ми нічого не виключаємо в плані нашої підтримки безпекового сектору України. Тобто, повідомлення про те, що Обама прийняв якесь остаточне рішення – не відповідає дійсності" - заявив дипломат.

Він також зазначив: "Стосовно американської позиції стосовно захисту української території – тут не може бути сумнівів. За минулий рік ми надали допомоги на 119 мільйонів доларів – на обладнання, перепідготовку, інші важливі речі. Зараз виділено додатково 75 млн. доларів – на Hummvee, безпілотники, системи шифрованого зв'язку. Питання, що продовжує дебатуватися – чи має ця допомога включати смертельну зброю. І обговорення цього займе більше часу, ніж ми маємо. Ми нікуди не йдемо від нас, ми працюємо з вами! І ми знаємо, що ви переможете",  - каже Пайєтт.

Нагадаємо, після візиту Ангели Меркель до США посол Німеччини у цій країні заявив, що канцлер змогла переконати Барака Обаму поки що не надавати Україні летальну зброю.

comments powered by HyperComments

Последние