ШВЕЦІЯ ПІДТРИМАЛА ІДЕЮ ВВЕСТИ МИРОТВОРЦІВ НА ДОНБАС

11.03.2015 13:58

Швеція підтримує Україну в питанні введення миротворчої місії під мандатом ООН, заявив президент України Петро Порошенко за підсумками зустрічі з прем'єр-міністром Королівства Швеція Стефаном Левеном, який перебуває з візитом в Україні.

«Окремо сьогодні ми з паном прем'єр-міністром обговорили питання введення миротворчої місії під мандатом Організації Об'єднаних Націй. І я вдячний пану прем'єр-міністру за тверду і потужну підтримку, яку Швеція демонструє в тому числі і в цьому питанні», – заявив Порошенко на спільній зі шведським прем’єром прес-конференції в середу в Києві.

Як повідомляв ZAXID.NET, в ніч з 18 на 19 лютого Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) підтримала пропозицію президента про введення на Донбас міжнародних миротворців. 2 березня президент ввів відповідне рішення РНБО в дію.

У Північно-Атлантичному Альянсі (НАТО) заявили, що миротворчий контингент якщо й буде введено, то до його складу не повинні входити солдати країн, залучених до конфлікту.

8 березня в МЗС України повідомили, що міністри закордонних справ Євросоюзу обговорять питання введення миротворців на Донбас 16 березня

comments powered by HyperComments