ШТАЙНМАЙЄР ЗАКЛИКАЄ БЕРЛІН І ВАШИНГТОН ДІЯТИ СПІЛЬНО

11.03.2015 09:14

Європа і США мають діяти спільно, особливо в непрості часи, як сьогодні, лише тоді вони доб'ються успіху в рішенні глобальних криз.
Про це заявив глава МЗС ФРН Франк-Вальтер Штайнмайєр німецьким телеканалам в середу, перед вильотом у Вашингтон, передає кореспондент Укрінформу в ФРН.
"Ми сильні, коли тримаємося трансатлантичних зв'язків, коли Європа і США діють спільно, коли Берлін і Вашингтон об'єднують свої зусилля", - сказав міністр.

Особливо сильний такий трансатлантичний альянс, на думку Штайнмайєра, має бути в "смутні часи зростаючого глобального хаосу".
Федеральний міністр закордонних справ упевнений, що США і Європа мають спільно здолати важку кризу в Україні і боротися з терористичним угрупуванням "Ісламська держава".
Останнім часом Берлін і Вашингтон не сходяться в думках з питання поставок Україні зброї. Європа, в першу чергу канцлер ФРН Ангела Меркель, намагається переконати, і небезуспішно, американських політиків не робити цього кроку, вважаючи, що це призведе до ще більшої ескалації напруженості.
У Вашингтоні Штайнмайєр проведе зустріч з держсекретарем Джоном Керрі, радником президента США з національної безпеки Сюзан Райс. В п'ятницю програмою візиту передбачено відвідування Атланти.

comments powered by HyperComments