ЗІЗНАННЯ ПУТІНА ПРО ОКУПАЦІЮ КРИМУ ЗАЦІКАВИЛИ ЄС

10.03.2015 13:56

У Євросоюзі ретельно відслідковують зізнання Президента Росії Володимира Путіна про початок окупації Криму та наголошують на невизнанні цієї нелегальної анексії.
Про це заявила у вівторок речник Європейської служби зовнішньої діяльності Майя Косьянчич, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.
«Ми це відслідковуємо дуже ретельно. Але, на нашу думку, найбільш важливою є позиція ЄС щодо засудження результатів цих дій, тобто нелегальної анексії Росією Криму і Севастополя. Це є чітке порушення статуту ООН і Гельсінського процесу», - сказала Косьянчич.
Вона наголосила, що політика ЄС щодо невизнання цієї анексії буде імплементована у повному обсязі, зокрема, через запровадження обмежувальних заходів.

Як повідомлялося, 8 березня телеканал «Росія 1» показав анонс фільму про те, як Президент Володимир Путін у лютому 2014 року ухвалив рішення про «проведення спеціальної операції із повернення Криму до складу Росії». Цим російський лідер фактично відкрито зізнався у скоєнні злочину, спрямованого проти суверенітету і територіальної цілісності незалежної держави та початку військової агресії проти України.

comments powered by HyperComments

Последние