ТРИБУНАЛ В ГААЗІ МІГ БИ РОЗГЛЯНУТИ ПИТАННЯ КРИМУ - ГОЛОВА МЗС ІСПАНІЇ

10.03.2015 13:04

Міністр закордонних справ Іспанії Хосе Мануель Гарсія-Маргальйо заявив, що одним з рішень для вирішення питання Криму в правових рамках може бути подання позову до міжнародного трибуналу в Гаазі. Про це він заявив на спільній прес-конференції в Москві з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим, передає УНН.
"Очевидно, що трибунал в Гаазі повинен щось сказати про цю справу", - цитує його слова Sputnik.
При цьому голова іспанської дипломатії підкреслив, що Мадрид не визнає приєднання Криму до Росії, який відбувся в березні 2014 року.

"Ми не визнаємо анексію Криму Росією і референдумів в Криму та на Донбасі", - сказав міністр закордонних справ Іспанії.
Як відомо, 18 березня президент РФ В.Путін підписав закон про прийняття Криму і Севастополя до складу Російської Федерації. Напередодні у Криму відбувся "референдум" про статус Криму після чого у Верховній Раді АРК прийняли постанову "Про незалежність Криму".
14 вересня в анексованому РФ Криму відбулися "вибори" за російським законодавством в "Державну раду", а в Севастополі - в "законодавчі збори" міста.
Головою Ради міністрів анексованого Криму було призначено Сергія Аксьонова, спікером ради Криму став Володимир Константинов. СБУ відкрила проти них кримінальне провадження.

comments powered by HyperComments

Последние