ВОВК, ЦАРЕВИЧ, КИЦЮК ТА ВОЛКОВА ВІДСТОРОНЕНІ ВІД ПОСАД

10.03.2015 11:47

Вища кваліфікаційна комісія відсторонила суддів Печерського райсуду столиці Сергія Вовка, Оксану Царевич, Віктора Кицюка та Світлану Волкову від займаних посад на два місяці. Служителів Феміди  відсторонили у зв'язку з кримінальними провадженнями. 
Про це Укріформу повідомили в  прес-службі ВККУ.
"Сьогодні на порядку денному  комісії п`ять суддів. Чотирьох відсторонено. Це судді Печерського суду Сергій Вовк, Оксана Царевич, Віктор Кицюк та Світлана Волкова", - зазначили в прес-службі комісії.
Сьогодні ВККСУ має також  визначитися щодо продовження строку відсторонення від посади судді Бориспільського районного суду Сергію Вознюку, якого звинувачують в ухваленні неправосудних рішень щодо учасників Автомайдану.
Нагадаємо, 4 березня Верховна Рада абсолютною більшістю голосів зняла суддівський імунітет із  С.Вовка, О.Царевич, В.Кицюка. Суддям Царевич та Кицюку зокрема закидають завідома неправосудні рішення проти учасників Автомайдану.
Царевич і Кицюк були слідчими суддями у справі про вбивство Євгена Щербаня, в якому проходила Тимошенко. Також Царевич разом із Сергієм Вовком та Ганною Медушевською входили до колегії суддів у першій справі Луценка.
Водночас суддя Світлана Волкова стала підозрюваною у справі про винесення  завідомо неправосудної ухвали, що призвело до тяжких наслідків. Зокрема, вона відпустила під домашній арешт екс-командира спецпідрозділу "Беркут" Дмитра Садовника, який підозрюється до причетності у розстрілу 39 мітингувальників  по вул. Інститутській в Києві у лютому 2014 року. Згодом Садовник втік з-під домашньго арешту. Його оголосили в розшук.

comments powered by HyperComments

Последние