МЕРКЕЛЬ ПЕРЕКОНАЛА ОБАМУ ПОКИ НЕ НАДАВАТИ УКРАЇНІ ЗБРОЮ

10.03.2015 10:24

Ангела Меркель змогла переконати Барака Обаму поки що не надавати Україні летальнї зброї. Про це вони домовилися під час зустрічі ще місяць тому.

Таке розповів посол Німеччини в США в інтерв'ю агенції Associated Press.

Спочатку лідери країн вирішили вичерпати всі дипломатичні засоби для вирішення конфлікту. Напередодні, президент США зустрівся з головою Європейської Ради Дональдом Туском і говорили про спільну реакцію Європи та США на російську агресію. Домовилися зберігати єдність попри спроби Москви посіяти ворожнечу.

"Ми всі готові подбати, щоби зберегти базові принципи, які постражддали від російської агресії. Ми виявили єдність у питанні санкцій. Ми високо цінуємо роботу, зроблену канцлером Ангелою Меркель та президентом Франуа Олландом задля налагодження Мінського процесу", - заявив президент США.

"Однак, з досвіду останнього року ми знаємо, якщо не організувати суворого моніторингу та імплементації, то ці угоди не матимуть сенсу", - додав він.

"Наші цінності під загрозою - свобода, добробут та увесь геополітичний порядок. Ті, хто використовує пропаганду, чинить насильство, порушує суверенітет наших сусідів - хочуть ослабити політичну спільноту усього західного світу. Ми ясно бачимо, що вони намагаються нас розділити. І всередині Європи, і Європу та Штати. Та разом ми зможемо зупинити агресивну політику Росії", - повідомив Дональд Туск.

comments powered by HyperComments

Последние