ЗМІ: РОСІЙСЬКЕ СЛІДСТВО ВИРІШИЛО, ЩО НЄМЦОВА "НІХТО НЕ ЗАМОВЛЯВ"

10.03.2015 09:26

У вбивства Бориса Нємцова не було "замовників". Злочин спланували і здійснили два колишніх бійця спецбатальйону "Північ" Заур Дадаєв і Біслан Шаванов

До такого попереднього висновку дійшли слідчі. "Вивчаючи докази, які зараз є у справі, показання свідків, а також основного обвинуваченого, можна зробити однозначний висновок: вбивство Нємцова було особистою ініціативою Дадаєва і Шаванова. - У них не було ніяких інших "замовників", - розповіло джерело "Росбалт" в правоохоронних органах, передає Еспресо.TV.

За його словами, офіційно ще відпрацьовується версія про можливість того, що екс-бійці "Півночі" пішли на злочин yа чиєсь прохання. Однак жодних об'єктивних підтверджень слідство не знаходить.

Нагадаємо, Заур Дадаєв був затриманий на території Інгушетії 6 березня. Басманний суд задовольнив клопотання про його арешт. Біслан Шаванов загинув під час затримання в Чечні.

"Я твердо переконаний, що він (Заур Дадаєв) щиро відданий Росії, був готовий віддати за Батьківщину життя", - написав перед тим у Instagram про свого екс-підлеглого глава Чечні Рамазан Кадирова.

comments powered by HyperComments

Последние