РБ ООН ВІДКЛАЛА ПОСТАЧАННЯ ЗБРОЇ З УКРАЇНИ ДО ЛІВІЇ

10.03.2015 08:11

У Раді Безпеки ООН у понеділок відклали схвалення запиту уряду Лівії про постачання армії країни великої партії зброї з України, Сербії та Чехії, побоюючись, що вона може потрапити в руки діючих в країні екстремістів, передає УНН з посиланням на ТАСС.
"Запит Лівії стосується імпорту 150 танків, двох десятків бойових літаків, кількох штурмових вертольотів і безлічі стрілецької зброї, зокрема гранатометів, а також боєприпасів до них. Іспанія направила листа на ім'я голови комітету, що відслідковує дотримання збройового ембарго щодо Лівії, зажадавши додаткову інформацію про походження цієї зброї, а також з приводу того, яким чином воно буде доставлятися в країну ", - повідомив співрозмовник агентства.
Запит Іспанії підтримали ряд країн-членів РБ, у тому числі США, Сполучене Королівство, Франція та Литва. Уряд Лівії в Тобруке, легітимний з точки зору міжнародного співтовариства, має право закуповувати зброю для своєї армії, але тільки за умови отримання попереднього дозволу в спеціальному комітеті Ради безпеки.

comments powered by HyperComments

Последние


17:04Светодиодный профиль