ОСТАННЯ ЗАПИСКА НЄМЦОВА БУЛА ПРО СМЕРТЬ РОСІЯН НА ДОНБАСІ (СВІТОВА ПРЕСА)

06.03.2015 13:59

Опозиціонер боявся сказати слова вголос, тому написав їх на папері

В останній записці перед своїм вбивством російський опозиціонер Борис Нємцов написав про російських десантників, які повідомили йому про вбитих в Україні товаришів, пише Reuters. Про стіну мовчання у справі російських бійців на Донбасі пише й газета Financial Times. Деякі російські волонтери їдуть на Донбас через почуття патріотизму, інші – в пошуках пригод, повідомляє AFP.

Ексклюзивні нотатки вбитого російського опозиціонера Бориса Нємцова про смерть російських солдатів на території України для міжнародної агенції новин Reuters публікують журналістки Дар’я Корсунська та Ґабріела Башинська. «Можливо, це останнє, що Нємцов написав у своєму житті, – наспіх написані блакитною ручкою слова на звичайному білому папері А4», – пишуть журналістки. За їхніми словами, Нємцов використовував папір і ручку, бо побоювався, що до його електронних записів могла б дістатися державна розвідка.

«Деякі десантники з Іванова контактували зі мною. 17 вбитих, гроші їм не заплатили, але наразі вони бояться говорити», – написано в записці. Помічниця Нємцова Ольга Шоріна показала Reuters цей аркуш. За її словами, опозиціонер боявся сказати ці слова вголос і вирішив натомість, на всяк випадок, написати їх на папері.

«Підтвердити автентичність записки з незалежних джерел не було можливо», – зазначають журналістки.

comments powered by HyperComments

Последние