США ЗАМОРОЗИЛИ $640 МЛН ТРЬОХ РОСІЙСЬКИХ БАНКІВ

06.03.2015 08:34

США заморозили близько $640 млн російських банків «Росія», «Собінбанк» і «СМП Банк» в декількох десятках американських фінансових установах.

Про це пише американське видання Wall Street Journal, повідомляє Galnet з посиланням на РІА «Новини».

На заморожених рахунках банку «Росія» і «Собінбанку» у США знаходяться $572 мільйони, що становить приблизно 10% від загальних активів кредитної організації у 2013 році за нинішнім курсом обміну.

Зокрема основна сума – близько $435 мільйонів – була при цьому розміщена у фінансовій компанії Computershare, яка займається управлінням дивідендними платежами та пакетами акцій за дорученням своїх клієнтів.

Ще кілька десятків мільйонів доларів заморожені на рахунку у Raiffeisen Bank.

«СМП Банк» залишив на американських рахунках $65 мільйонів – або 2% від активів 2013 року за поточним курсом.

Ці гроші розподілені між сотнями рахунків, найбільші з яких – у Citibank, Deutsche Bank, Goldman Sachs і jp Morgan Chase (по кілька мільйонів доларів).

Згідно з документами мінфіну США, Citibank заморозив на чотирьох рахунках близько $10 мільйонів, що належать Конструкторському бюро приладобудування (входить в НВО «Високоточні комплекси»).

На думку видання, фінансові санкції проти «ДНР» – «ЛНР» є комічними прикладами, оскільки розмір рахунків «ДНР» і «ЛНР», заморожених на платіжній системі PayPal, – $5354 і $637 відповідно.

comments powered by HyperComments

Последние