БОЙОВИКИ ЗАПЕРЕЧУЮТЬ ІНФОРМАЦІЮ, ЩО ГОТУЮТЬ НАСТУП НА МАРІУПОЛЬ

05.03.2015 13:51

Представник терористичної організації «Донецька народна республіка» Едуард Басурин заявив про те, що бойовики повністю виконали план щодо відведення важкого озброєння від лінії зіткнення.

У зв’язку з виконанням пунктів мінського угоди, Басурин категорично виключає можливість наступу російсько-терористичної армії на позиції українських силовиків.

В цей же час офіційний представник штабу АТО Андрій Лисенко звинуватив бойовиків в імітації відведення техніки від лінії розмежування, паралельно з чим нібито йдуть роботи по зміцненню позицій терористів. У штабі АТО впевнені, що бойовики готують наступ, але відразу після цього підрозділу ЗСУ повернуть свою техніку на колишні позиції і виконання мінських угод зірветься.

«Я думаю, що чутки про наступ ДНР на Маріуполь – свого роду пропаганда і залякування тієї частини населення, яка проживає на території, яку контролюють збройні сили (України). По-іншому я пояснити не можу. Як можна в нинішніх умовах наступати, не маючи важких озброєнь, які за мінським домовленостей ми відвели. Місія ОБСЄ це зафіксувала, сказала, що ми нікого не обманюємо. Якщо вони (в Києві) придумали нову тактику війни, нехай розкажуть – ми нею скористаємося», – сказав Басурин.

Варто відзначити, що відведення важкої техніки залишається спірним питанням через неможливість кожної сторони перевірити виконання мінських угод. Тому бойовики на словах обіцяють відвести техніку, але показують сам процес представникам місії ОБСЄ лише на окремих ділянках.

comments powered by HyperComments