ДОПОМОГА УКРАЇНІ ВІД СВІТОВОГО БАНКУ ПРОТЯГОМ 2015 РОКУ СТАНОВИТИМЕ 2 МЛРД ДОЛ.

05.03.2015 13:17

Світовий банк в рамках загального пакету допомоги, який буде наданий протягом поточного року та складатиме 2 млрд дол., надав Україні кредит обсягом близько 215 млн дол на охорону здоров'я. Про це під час прес-конференції сказав директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Чімяо Фан, передає кореспондент УНН.
"Вчора рара директорів Світового банку завтердила рішення про надання позики в розмірі близько 215 млн дол", - зазначив Ч.Фан.
Він також відзначив, що даний кредит буде наданий Україні в рамках проекту "Поліпшення озорони здоров'я на службі людей".
За словами Ч.Фана, ця позика є частиною загального пакету допомоги Україні, який буде наданий протягом поточного року та складатиме 2 млрд дол.
Він також зауважив, що кредит надається строком на 18 років під 1,42%.
Ч.Фан також відзначив, що Світовий банк в цей кризовий час надає кредит Україні саме на охорону здоров'я через те, що в Україні люди помирають в середньому на 11 років раніше ніж в країнах ЄС.
За словами Ч.Фана, проект буде спрямований на прискорення процесу реформування української медицини та підвищення якості медичних послуг.
Ч.Фан також закликав ЗМІ та громадськість здійснювати ретельний моніторинг використання коштів в рамках проекту.
За словами керівника програм Світового банку в секторі людського розвитку Паоло Белли проект розрахований на 5 років та передбачає розвиток медичної інфраструктури та підвищення якості послуг у 8 областях України.
Затйогг словамт, серед пріорітетних напрямків проекту рання діагностика серцево-суддиних та онкологічних захворювань.

comments powered by HyperComments

Последние