КЕРІВНИКУ ОХОРОНИ ЯНУКОВИЧА ОГОЛОСИЛИ ПІДОЗРУ В ПЕРЕШКОДЖАННІ ПРОВЕДЕННЮ АКЦІЇ ПІД МЕЖИГІР’ЯМ

05.03.2015 09:46

Слідче управління прокуратури Київської області повідомило про підозру колишньому заступнику начальника управління – начальнику служби безпеки Президента України управління державної охорони України.
Як інформує прес-служба прокуратури Київської області, вказана особа в січні минулого року, діючи умисно, не маючи на те законних підстав, шляхом виставлення відповідних постів, безпідставно посилаючись на постанову Київського окружного адміністративного суду, перешкоджала масовому руху людей на території села Нові Петрівці Вишгородського району Київської області до резиденції колишнього Президента України В. Януковича «Межигір’я» для проведення вуличної ходи, обмежуючи тим самих конституційні права громадян України.
Злочинні дії підозрюваного кваліфіковано за ст. 340 КК України, тобто незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій.
Прокуратура Київської області звертається до всіх, кому відомо про порушення конституційних прав громадян під час Революції гідності, з проханням повідомити про ці події орган досудового розслідування.

comments powered by HyperComments