ПОСТАВКИ ГАЗУ В ДОНБАС БУДУТЬ РОЗРАХОВУВАТИСЯ ЗА ЦІНОЮ 329 ДОЛАРІВ

03.03.2015 15:38

100 мільйонів кубів російського газу, поставлені для Донбасу, будуть розраховуватися за ціною 329 доларів. Про це заявив міністр енергетики РФ Олександр Новак.

Нагадаємо, 18 лютого компанія «Нафтогаз» припинила постачання блакитного палива на схід України. Свої дії в компанії пояснили пошкодженням газопроводу. Проте вже 19 лютого стався новий поворот. «Газпром» вирішив проблему по-своєму, використавши законсервовані газовимірювальні станції. Газ в Донбас пішов безпосередньо з території Росії.

Тим не менш, через пару годин Київ раптово заявив, що труби відновлені і газ на територію Донбасу знову надходить. Представники пророссійських терористів так званої «ДНР» запевняють, що газ надходить безпосередньо від російського «Газпрому», при цьому використовуються південні кордони з Росією, це ГІС «Платово» і «Прохорівка». При цьому, в «Газпромі» відзначають, що постачання блакитного палива через «Платово» і «Прохорівку» узгоджено з Києвом.

Раніше повідомлялося, що глава Міненерго України Володимир Демчишин заявив, що постачання газу на територію Донбасу повинні здійснюватися лише за погодженням з «Нафтогазом».

Про це він повідомив журналістам за підсумками тристоронньої зустрічі в Брюсселі.

comments powered by HyperComments

Последние