СВІДКА ВБИВСТВА БОРИСА НЄМЦОВА ВІДПУСТИЛИ ДОДОМУ

03.03.2015 11:53

 

Анну Дурицьку - свідка вбивства російського опозиціонера Бориса Нємцова - російські слідчі відпустили додому. До України з Росії дівчину супроводжував адвокат.  Ще вчора у кількох інтерв'ю Дурицька повідомила, що у вечір трагедії поверталася разом із Нємцовим з кафе - до нього додому.

Нападника не бачила бо стріляв він зі спини. Щодо снігоприбиральної машини, яку помітили на місці злочину, Дурицька розповіла, що ходила до водія автівки по допомогу. І саме вона першою викликала поліцію. Іншої інформації щодо розслідування вбивства російського політика ані Дурицька, ані її адвокат не озвучували.

"Анна Дурицька надала повне сприяння слідству. Я це можу стверджувати, як її адвокат. Ми провели з нею, по суті, три доби у співпраці з російським Слідчим Комітетом. Вона дала повні, вичерпні свідчення, щодо останніх кількох годин, проведених з Борисом. Вона надає повне сприяння слідству у всьому. Але ось на жаль деякий час чинилися перешкоди до її повернення на батьківщину. Але зараз нарешті це сталося", - каже адвокат Вадим Порохов.

Ховатимуть Бориса Нємцова сьогодні на Троєкуровському кладовищі о третій годині. Прощання з політиком відбудеться в Сахаровському центрі з 10 до другої, повідомив його соратник Ілля Яшин. Нагадаю, в ніч проти суботи неподалік Червоної площі, Бориса Нємцова застрелив невідомий. Кілер випустив чотири кулі політикові у спину.

 

comments powered by HyperComments

Последние