УЧАСНИКАМ МАРШУ ПАМ'ЯТІ Б.НЄМЦОВА ОГОЛОСИЛИ ВИРОК

03.03.2015 04:03

Тверський районний суд Москви оголосив вироки затриманим учасникам маршу пам'яті Бориса Нємцова. Про це повідомляє "Медіазона", передає УНН.
Дев'ять затриманих були засуджені за статтею за пропаганду або публічну демонстрацію нацистської атрибутики до адміністративного арешту строком від 8 до 15 діб і оштрафовані на суму від 2 до 3 тисяч рублів. Ще одну учасницю маршу оштрафували і відпустили в залі суду. Доля одинадцятого затриманого, який неповнолітній,, поки невідома.
Всього під час маршу було затримано близько 50 осіб. В основному це активісти націонал-революційного руху "Народна воля". Більшу частину затриманих пізніше відпустили. Серед тих, хто провів ніч у відділенні міліції, у результаті був і онкохворий Федір Лакшин, який випадково опинився поруч з колоною народовольців. Чоловіка, якому треба кожні дві години приймати ліки, суд заарештував на 8 діб.
Як відомо, 55-річний політик Борис Нємцов був убитий в ніч на 28 лютого на Великому Москворецькому мосту в центрі Москви. Російського опозиціонера поховають на Троєкуровському кладовищі в Москві 3 березня.

comments powered by HyperComments

Последние