БОЙОВИКИ ПОВЕРТАЮТЬ ВНОЧІ СВОЄ ОЗБРОЄННЯ, — ШТАБ АТО

02.03.2015 14:03

У штабі Антитерористичної операції інформують, що бойовики відводять озброєння або в місця планованих боїв, або повертають його вночі назад.

"Передислокації в ділянки, де планується активні бойові дії, або ж днем ​​відводять, вночі повернення техніки назад. Ми сподіваємося, що противник виконає свої обіцянки і не буде вночі повертати на передову те, що перед камерами відводить", — сказав спікер АТО Андрій Лисенко на брифінгу.

Він зазначив, що якщо ситуація не погіршиться, то українська сторона продовжить відведення важких озброєнь.

"Але говорити про це наразі рано, так як кожен день ми спостерігаємо порушення режиму припинення вогню, у тому числі і з використанням важкого озброєння, які бойовики повинні були вже відвести", — додав Лисенко.

Речник АТО розповів, що зараз сили бойовиків в основному зосереджені біля Маріуполя, в районі Ізвариного, Донецька, Успенки і Амвросіївки.

Лисенко розповів про особливості виконання українською стороною мінських угод в частині відведення озброєнь.

"Спочатку визначені райони, куди відведуть техніку, визначаються команди, розрахунок сил і засобів. Якщо це напрямок, де спостерігається накопичення сил і засобів противника, в тому числі важкого озброєння, то з цієї ділянки фронту артилерія не буде відводитися такими швидкими темпами. Ми проводимо постійний моніторинг ситуації", — пояснив він.

Додамо, бойовики продовжують укріплювати свою оборону південніше дороги Маріуполь-Новоазовськ, поблизу села Саханка. Про це на своїй сторінці в Facebook написав координатор групи "Інформаційний Спротив" Дмитро Тимчук.

comments powered by HyperComments