РІШЕННЯ ПРО НАДАННЯ ОБОРОННОГО ОЗБРОЄННЯ В США ГОТОВЕ НА 99% - СААКАШВІЛІ

02.03.2015 08:51

Рішення про надання Сполученими Штатами оборонного озброєння Україні підготовлене на 99%.
Про це в ефірі "5 каналу" заявив позаштатний радник президента Міхеїл Саакашвілі.
"Головне, чого ми добиваємося в США - щоб Україна отримала оборонну зброю. Практично всі на нашій стороні, громадська думка на нашому боці", - сказав він.
"Отримання Україною оборонної зброї буде найпотужнішим сигналом, для того, щоб врятувати тисячі і тисячі людських життів. Зупинити подальшу російську агресію, ми всі знаємо, що Путін спробує зараз не тільки Маріуполь, але і весь південний фланг захопити, потім він спробує звалити уряд у Києві. Українській державі потрібно оборонятися і захищати свою безпеку", – зазначив Саакашвілі.
"Америка демократична країна, тому було дуже важливо, що публічно звучало в Конгресі і Сенаті, і буде звучати на наступному тижні гучна вимога дати Україні зброю. Це звучить зараз у всіх засобах масової інформації США", - додав він.
"Коли президент Порошенко сказав про це в Конгресі в своєму тріумфальному виступі у вересні минулого року, для багатьох це стало несподіванкою і багато хто про це слухати навіть не хотів. Зараз, практично, це рішення на 99 відсотків підготовлено. Коли буде останній, самий значний відсоток я не знаю, сподіваюся - протягом найближчого часу, тому що часу в України дуже мало", – наголосив Саакашвілі.

comments powered by HyperComments

Последние