ЄВРОПЕЙСЬКІ ПОЛІТИКИ ЗАКЛИКАЮТЬ ВЛАДУ РОСІЇ ЗАБЕЗПЕЧИТИ РОЗСЛІДУВАННЯ ВБИВСТВА НЄМЦОВА

28.02.2015 12:06

Лідери ФРН та Франції засудили жорстоке вбивство Бориса Нємцова. Анґела Меркель закликала Володимира Путіна забезпечити розслідування вбивства та притягнення винних до відповідальності.

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель "приголомшена" вбивством російського опозиційного політика Бориса Нємцова. Вона висловила захоплення мужністю Нємцова, який "часто публічно критикував політику уряду" в Росії, повідомив у суботу, 28 лютого, речник федерального уряду Штеффен Зайберт, передає агентство AFP. Меркель закликала російського президента Володимира Путіна забезпечити умови для розслідування вбивства та притягнення винних до відповідальності.

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штаймаєр заявив, що "шокований холоднокровним вбивством" Нємцова. За його словами, Росія втратила "досвідченого політика", який "був готовий брати відповідальність за свою країну". "Він відкрито відстоював свої переконання і боровся проти корупції та безчинств навіть ціною власної свободи", - цитує слова Штайнмаєра інформагентство AFP. Міністр схвально відгукнувся щодо намірів Кремля докласти "рішучих зусиль" для розслідування вбивства та висловив сподівання, що винних притягнуть до відповідальності під час "прозорого правового процесу".
Вбивство російського опозиційного політика засудив і французький президент Франсуа Олланд, який назвав Нємцова "палким і невтомним захисником демократії", зазначається в повідомленні на сайті Єлисейського палацу.
Нагадаємо, у ніч на суботу, 28 лютого, у центрі Москви на Великому Москворецькому мосту чотирма пострілами в спину було вбито російського опозиційного політика Бориса Нємцова.

comments powered by HyperComments

Последние