В ОАЕ КАЖУТЬ, ЩО В УГОДІ ПРО СПІВПРАЦЮ НЕ ЙШЛОСЯ ПРО ПОСТАЧАННЯ ЗБРОЇ УКРАЇНІ

27.02.2015 16:16

Мазруі заявив, що "угода про військову і безпекову співпрацю, підписана між Об'єднаними Арабськими Еміратами і Республікою Україна не включає жодних договорів щодо зброї".


Об'єднані Арабські Емірати не укладали договорів про постачання зброї Україні. Про це заявив заступник міністра закордонних справ країни з військових питань Фаріс Аль Мазруі, повідомляє прес-служба арабського МЗС.

Згідно з повідомленням, Мазруі заявив, що "угода про військову і безпекову співпрацю, підписана між Об'єднаними Арабськими Еміратами і Республікою Україна не включає жодних договорів щодо зброї".

"Ця угода є частиною майбутньої співпраці між двома країнами у цьому напрямку", – цитує відомство його слова.

Як відомо, кілька днів тому президент Петро Порошенко відвідав виставку зброї в ОАЕ. За результатами візиту депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко заявив про досягнення домовленостей про співпрацю "в області постачань Україні певних видів озброєнь і військової техніки".

У свою чергу сам Порошенко повідомив, що сторони "уклали та визначили терміни постачання для українських Збройних Сил необхідних оборонних засобів".

comments powered by HyperComments