Ф.ШТАЙНМАЄР: ПОЛІТИЧНЕ ВИРІШЕННЯ КРИЗИ В УКРАЇНІ ЗАЙМЕ ДЕСЯТИЛІТТЯ

27.02.2015 00:37

Міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр вважає, що повне примирення на сході України є питанням десятиліть, передає УНН з посиланням на DPA
"Політичне врегулювання, по всій видимості, займе десятиліття", - заявив Штайнмаєр.
За його словами у порівнянні з аткими країнами як Сирія, Лівія та Ірак, українська криза видається єдиним конфліктом, яка може бути вирішена.
"Зараз, нарешті, здається, що ми переходимо в більш спокійну фазу (конфлікту) і що ми скоро зможемо говорити не тільки про припинення вогню, але й про політичне рішення", - сказав глава німецької дипломатії.
Як повідомляв УНН, за результатами мінського саміту 12 лютого прийнято два документи: "Комплекс заходів з виконання мінських домовленостей" (в рамках Тристоронньої контактної групи) і Декларації на підтримку цих заходів, схвалена президентами України, Франції, Росії і канцлером Німеччини.
Відзначимо, в пункті 1 Документа по комплексу заходів щодо виконання мінських угод говориться: "Негайне і всеосяжне припинення вогню в окремих районах Донецької та Луганської областей України і його суворе виконання починаючи з 00 год. 00 хв. (київський час) 15 лютого 2015".
У той же час в тексті значиться, що відведення важких озброєнь має розпочатися не пізніше другого дня після припинення вогню і завершитися протягом 14 днів.
Однак бойовики постійно порушували режим припинення вогню, відтак передумов щодо відведення важкого озброєння із Донбасу, за словами представників української влади, не було.

comments powered by HyperComments

Последние