ООН ХОЧЕ ДОПОМОГТИ ПЕНСІОНЕРАМ ДОНБАСУ

25.02.2015 15:41

Організація об'єднаних націй має намір розробити проект, згідно з яким уряд України зможе без втрат здійснювати пенсійне забезпечення жителям Донбасу, які досі перебувають на території, контрольованій бойовиками. Як відомо, наявність місцевої влади в самопроголошених республіках заважає здійсненню соціальних виплат. Гроші йдуть у нікуди, мародерство з боку проросійських терористів унеможливлює доставку грошових коштів у банки та відділення, які займаються видачею готівки. До того ж, практично всі банки на непідконтрольних територіях припинили свою діяльність з тих же причин. Однак, незахищені верстви населення потребують негайної допомоги і цю допомогу необхідно забезпечити всіма засобами. Чому, власне, і хоче посприяти ООН.
«Ми розуміємо проблему, і думаємо над тим, щоб організувати проект, який дозволяв би переводити пенсії без посередництва місцевої влади», - заявив представник Агентства Венсан Коштель на засіданні Комітету з питань розвитку Європарламенту в Брюсселі. Також він зазначив, що проект може торкнутися пари десятків тисяч пенсіонерів. За його словами, це питання дотримання прав людини, а не тільки обов'язки уряду. Нещодавно президент України також повідомив, що соціальні виплати відновляться, але тільки після проведення відповідних виборів і відновлення влади і суверенітету України на окупованих територіях.
Нагадаємо, що перерахування пенсій призупинилося з липня місяця 2014 року. Ті, хто зміг виїхати за межі непідконтрольних територій та оформити біженство, продовжують отримувати виплати згідно проведеної нової реєстрації. Тим не менш, реально на ділі отримують тільки ті жителі, які отримали офіційну довідку переселенця. Дані заходи посилили і зробили для того, щоб гроші не йшли в нікуди, а також не потрапляли жодним чином до рук терористів.

comments powered by HyperComments

Последние