КОМІТЕТ З НАЦБЕЗПЕКИ ПЕРЕКОНУВАТИМЕ ПРЕЗИДЕНТА ЗМІНИТИ КЕРІВНИКА ГЕНШТАБУ - НАРДЕП

24.02.2015 13:19

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони ухвалив рішення про створення робочої групи, яка досліджуватиме інформацію про перебіг подій у Дебальцевому, та надасть Президенту України свої висновки щодо дій начальника Генерального штабу Віктора Муженка. Про це сказав член комітету, перший заступник голови фракції “Народний фронт” Андрій Тетерук, повідомили УНН у прес-службі політсили.
“Мова йтиме про ступінь компетенції Муженка під час прийняття надважливихвійськовихрішень. Ми будемо аргументувати,що посадова особа не є професійною або адекватноюу прийнятті рішень в ситуації,що склалась. Ми можемо у бізнесі вести перемовини про будь-що, апід час війни ми втрачаємо людські життя -і це надважливо, хто доводить до втрат і погіршуєситуаціюна фронті”, — сказав А.Тетерук.
“Ми маємо переконати Президента, що нам потрібен більш професійний керівник Генштабу. Президент маєсвоїдумки з цього приводу, тому саме робота цієїкомісіїполягає у відокремленні правдивих ситуацій від „сводок“, які йому подають керівники Міноборони і Генерального штабу”, — наголосив член комітету з питань нацбезпеки.
А.Тетерук також зазначив, що під час військовихдій країна отримала офіцерів середньоїі молодшої ланки, які “своїми діями довели спроможність приймати адекватні розумні рішення і заслуговують на підвищення”.
“Саме під час військовихдій ми бачимо, хто із офіцерів є професіоналом,а хто кар’єристом під час мирнихподій у державі.Одна справа робити військову кар’єру,коли ти відповідаєш „так точно“, а інша — коли під час бойовихдій ти своїми командирськими аналітичними рішеннями спроможний вирішувати ситуаціюна фронті на свою користь”, — резюмував А.Тетерук.
Як повідомляв УНН, 19 лютого Комітет з питань національної безпеки і оборони викликав на своє засідання начальника Генерального штабу Віктора Муженка. За словами члена Комітету з питань нацбезпеки і оборони Андрія Тетерука, начальник Генштабу уже кілька разів ігнорував подібні виклики.

comments powered by HyperComments

Последние