А.ЯЦЕНЮК ДОРУЧИВ ПРОВЕСТИ КАДРОВІ ЧИСТКИ СЕРЕД МВС, ГПУ ТА СБУ (РОЗШИРЕНО)

24.02.2015 15:12

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив провести кадрові чистки серед працівників Генпрокуратури, МВС та СБУ. Про це він повідомив на селекторній нараді у Державній фіскальній службі, передає кореспондент УНН.
"До вас (Державної фіскальної служби - ред.) ходять СБУ-шники, міліціонери, прокурори для того, щоб далі домовлятися і утримувати схеми по розграбуванню країни. Я мав розмову з Президентом України і переконаний, що Глава держави, якому підконтрольна Служба безпеки, проведе кадрові чистки в СБУ. Так само переконаний, що будуть проведені аналогічні чистки в Генпрокуратурі. Також сьогодні я дав доручення міністру внутрішніх справ, внутрішній безпеці МВС провести внутрішні розслідування і кадрові чистки в системі МВС", - сказав він.
Крім того, за словами Прем'єр-міністра, будуть призначені комісії щодо службового розслідування діяльності вищих посадових осіб відомств.
"З сьогоднішнього дня розпочинає діяльність комісія з службового розслідування діяльності вищих посадових осіб ДФС. Сподіваюсь, що в найкоротші терміни аналогічні рішення будуть прийняті по відношенню до СБУ, Генпрокуратури та МВС. Підведення підсумків діяльності Державної комісії з розслідувань буде публічним", - сказав він.

comments powered by HyperComments