УРЯДИ КАНАДИ Й ІЗРАЇЛЮ НАДАДУТЬ 19,3 МЛН ДОЛ. ДЛЯ РОЗВИТКУ ГОСПОДАРСТВ ПЛОДООВОЧІВНИЦТВА У 4 ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ

24.02.2015 11:46

Сьогодні у Міністерстві аграрної політики та продовольства було підписано меморандум з Канадською асоціацією економічного розвитку і Центром з розвитку міжнародного співробітництва Ізраїлю про виділення 19 млн 325,1 тис. дол. для розвитку малих та середніх господарств плодовоовочівної галузі у 4 областях України, передає кореспондент УНН.
За словами заступника міністра агрополітики В.Рутицької, проект буде реалізовуватися у 4 областях України, а саме в Запорізькій, Херсонській, Миколаїській та Одеській областях до 2021 року. Загальна вартість цього проекту 19 млн 325,1 тис. дол.
"Проект буде сприяти розвитку галузі плодовоовочівництва в Україні шляхом ведення більш сучасних та екологічних практик сталого бізнес розвитку серед малих та середніх підприємств, які пов'язані з плодовоовочівництвом. Використовувати стратегію покращення взаємодії між малими та середніми підприємствами, сприяти підвищенню ефективності та зростанню в масштабах виробництва", - пояснила В.Рутицька.
У цьому році проект охопить 1 тис. фермерських господарств, а далі планується залучити до 30 тис. господарств у 4 областях України.

comments powered by HyperComments

Последние