БОЙОВИКИ ОЧІКУЮТЬ ПРИБУТТЯ НА ПІДТРИМКУ МІНОМЕТНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ТА АРТГРУПИ – Д.ТИМЧУК

24.02.2015 08:30

На ділянці Ясинувата - Пантелеймонівка противник продовжує зосереджувати ударну тактичну групу (як мінімум 35 одиниць броньованої техніки, в районі розташовані розосереджено, невеликими групами по 5-7 одиниць). Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив керівник групи "Інформаційний опір", народний депутат Дмитро Тимчук, передає УНН.
"Очікується прибуття в даний район з району Єнакієве мінометних підрозділів та артилерійської групи (частково або в повному складі), яка підтримувала "Горлівську бригаду ДНР" у наступі на Дебальцеве. У складі артгрупи - 26 од. ствольної артилерії і САУ, 5 установок РСЗВ", - повідомляє експерт.
За даними Д.Тимчука, "триває ущільнення бойових порядків російсько-терористичних військ на ділянці Степове -Докучаевск. Однак важкі озброєння противника в цьому районі на даний момент відтягнуті вглиб бойових порядків, перекинута сюди артилерійська група російсько-терористичних військ не відкриває вогонь. Обстріли в даному районі противник веде з мінометів і стрілецької зброї, виявляючи позиції українських підрозділів, також активно проводячи повітряну розвідку (на добу на даному напрямку фіксується 12-15 прольотів БПЛА російсько-терористичних військ)".
Як повідомляв УНН, за результатами мінського саміту 12 лютого ухвалено два документи: “Комплекс заходів з виконання мінських домовленостей” (в рамках Тристоронньоії контактної групи) та Декларація в підтримку цих заходів, схвалена президентами України, Франції, Росії та Канцлером Німеччини.
Зазначимо, у пункті 1 Документу щодо комплексу заходів з виконання мінських угод йдеться: “Негайне і всеосяжне припинення вогню в окремих районах Донецької та Луганської областей України і його суворе виконання починаючи з 00 год. 00 хв. (київський час) 15 лютого 2015”.
Водночас у тексті значиться, що відведення важких озброєнь має розпочатися не пізніше другого дня після припинення вогню і завершитися протягом 14 днів.

comments powered by HyperComments

Последние