АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЗАВТРА ВИЗНАЧИТЬ, У ЯКОМУ З РАЙСУДІВ КИЄВА РОЗГЛЯДАТИМУТЬ СПРАВУ ЕКС-БЕРКУТІВЦІВ

23.02.2015 15:32

Апеляційний суд Києва продовжить розгляд справи щодо визначення територіальної підсудності кримінального провадження стосовно екс-беркутівців С.Зінченка та П.Аброськіна за підозрою у розстрілі євромайданівців 24 лютого о 16 годині. Про це повідомив УНН адвокат П.Аброськіна Олександр Горошинський.
"Сьогодні відбулося засідання, однак його відклали на завтра на 16 годину", - сказав адвокат.
Нагадаємо, 16 лютого Печерський районний суд Києва вирішив направити справу за підозрою екс-беркутівців С.Зінченка та П.Аброськіна у розстрілі євромайданівців до Апеляційного суду Києва для визначення територіальної підсудності.
У березні-квітні 2014 року правоохоронці затримали і заарештували екс-співробітників "Беркута" С.Зінченка, П.Аброськіна і їх командира Дмитра Садовника за підозрою в розстрілі активістів Євромайдану на вул. Інститутській 20 лютого в Києві. У жовтні 2014 року екс-командир роти "Беркута" Садовник, який знаходився під домашнім арештом, утік.
У січні 2015 року колегія суддів Печерського районного суду Києва продовжила термін арешту для двох екс-співробітників спецпідрозділу МВС “Беркут” Сергія Зінченка і Павла Аброськіна, яких звинувачують у розстрілах активістів “Євромайдану” продовжили до 23 березня 2015 року.

comments powered by HyperComments

Последние