В.КЛИЧКО: ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН ОЧИЩЕНИЙ ВІД НЕЗАКОННИХ МАФІВ

23.02.2015 15:19

Печерський район повністю очищений від незаконних МАФів. Про це сказав мер Києва Віталій Кличко, повідомили УНН у прес-службі міського голови.
"На сьогодні Печерський район звільнений від незаконних МАФів. А ті, що залишились, мають офіційний дозвіл на підприємницьку діяльність, - підкреслив Віталій Кличко. - Голова Печерського району відповідальний за те, щоби незаконних МАФів в його районі більше не було. Якщо будуть встановлюватися нові МАФи, ви будете персонально відповідати", - наголосив мер Києва, звертаючись до керівника району.
Керівник департаменту міського благоустрою КМДА Дмитро Білоцерковець розповів, що у Печерському районі було 318 МАФів. Законних, тобто тих, власники яких сплатили пайову участь до місцевого бюджету - 195. Департаментом було демонтовано 94 нелегальні споруди. У власності міських комунальних підприємств перебуває 3 споруди. Решта, близько 25-ти МАФів, завдяки реєстрації у Реєстраційній службі та БТІ мають статус приватної власності.
Мер розповів, що власники незаконних МАФів чинять опір, залучають "тітушек". Але, наголосив Кличко, боротьба з незаконними МАФами триває. Вже прибрані понад 1 700 кіосків. Ще близько 6 000 залишається тих, що не мають дозвільних документів. І поступово весь Київ буде очищений від незаконних МАФів.
В.Кличко також розповів, що днями буде презентовано першу з десяти районну офіційну Комплексну схему, що регламентує розташування кожного МАФа.
"Ми киянам обіцяли навести порядок у Києві - незаконних МАФів у місті не буде. А ті кіоски, які залишаються, надаватимуть якісний сервіс, сплачуватимуть пайову участь і не псуватимуть зовнішній вигляд міста. Ми звільнемо Київ від мафії МАФів", - наголосив В.Кличко.

comments powered by HyperComments