НА ПРОТИДІЮ ОЗБРОЄНІЙ ЗЛОЧИННОСТІ У СТОЛИЦІ ЗАДІЯЛИ "БРОНЕГРУПИ"

23.02.2015 12:47

 Відтепер у Києві на злочини, які вчиняються із застосуванням зброї, будуть реагувати “бронегрупи” — групи швидкого реагування з числа добре озброєних, спеціально підготовлених працівників столичної міліції. Про це УНН повідомили у прес-службі МВС.
“У зв’язку зі складною ситуацією у державі та необхідністю недопущення потрапляння нелегальної зброї у столицю, а також — на боротьбу з озброєними злочинцями, прийнято рішення задіяти належно екіпірованих та озброєних правоохоронців, — зазначив начальник столичної міліції Олександр Терещук. — Наразі працюють три такі групи: в центральній частині міста та на лівому і правому берегах Києва”.
Всі співробітники міліції, які входять до складу “бронегрупи”, здобули високу фізичну та вогневу підготовку. Вони мають досвід проведення спецоперацій не лише під час затримання озброєних злочинців у Києві, а й приймали в них участь на території проведення антитерористичної операції. У разі необхідності спецгрупа негайно прибуде в будь-яку точку столиці.
"У нас достатньо сил і засобів, аби не допустити розгулу озброєної злочинності у місті. Мешканці Києва повинні відчувати себе у безпеці. Це наше головне завдання, — підкреслив генерал-майор міліції О.Терещук.
Нагадаємо, на в’їздах до Києва встановлено вісім блокпостів, що покликані посилити заходи безпеки й правопорядку в столиці. Відповідні захисні споруди розташовані на в’їздах до міста на Одеському, Варшавському, Бориспільському, Житомирському, Дніпропетровському, Броварському шосе, а також у на вулиці Богатирській та Мінському проспекті.

comments powered by HyperComments

Последние