П.ПОРОШЕНКО УПЕВНЕНИЙ, ЩО В.ЯНУКОВИЧ ГОРІТИМЕ В ПЕКЛІ

20.02.2015 17:02

Президент України Петро Порошенко під час церемонії вручення державних нагород членам родин Героїв Небесної Сотні зазначив, що не сумнівається у тому, що Віктор Янукович вічно горітиме в пеклі, передає УНН з посиланням на прес-службу Глави держави.
“Питання проти людяності не мають терміну давності, так. Але поставлю і собі, і вам риторичне запитання: хіба Росія колись видасть нам злочинця Януковича, головного винуватця кровопролиття на Майдані? Я не сумніваюся, що він вічно горітиме в пеклі, але це вже поза юрисдикцією земного суду”, — зазначив П.Порошенко.
Глава держави також нагадав, що для торжества справедливості за моєї ініціативи Верховна Рада ухвалила закон про можливість заочного притягнення до відповідальності очільників колишнього режиму, які вбивали людей та грабували країну.
Довідка УНН: Віктор Янукович — український державний діяч, політик, 4-й Президент України (з 25 лютого 2010 до 22 лютого 2014), з 12 січня 2015 року — фігурант розшуку Інтерпол.
У листопаді 2013 року не підписав Угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом, що викликало масові протести в Україні.
Після розстрілу протестувальників у лютому 2014 року в центрі столиці невідомими снайперами втік із країни.
22 лютого 2014 року визнаний Верховною Радою України таким, що у неконституційний спосіб самоусунувся від здійснення конституційних повноважень.
21 жовтня 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав закон, який дає можливість провести суд над Віктором Януковичем.

comments powered by HyperComments

Последние


17:04Светодиодный профиль