ПЕРШІ ПРЕМІЇ ЗА ЗНИЩЕНУ ТЕХНІКУ БОЙОВИКІВ ВИДАДУТЬ У БЕРЕЗНІ

20.02.2015 14:00

Виплата премій українським бійцям за знищення або захоплення техніки супротивника під час виконання бойових завдань почнеться в березні.

Про це повідомив в.о. начальника прес-служби Генерального штабу Владислав Селезньов.

"Враховуючи те, що преміювання відбувається в поточному місяці за минулий, то очікуємо, що виплати нашим героям за знищену або захоплену техніку почнуться в березні", — сказав він на прес-конференції.

За його словами, зараз відбувається нарахування цих виплат, проводяться експертні оцінки з підтвердження фактів знищення військової техніки або її захоплення.

Нагадаємо, якщо бригада успішно виконала завдання, вона отримує додатково 365 тисяч гривень, полк – 243 тисячі гривень, батальйон – 121 тисячу гривень, рота – 60 тисяч гривень. За кожен знищений бойовий літак російських терористів виплачується 121 тисяча гривень, за систему залпового вогню — 60 тисяч гривень, тактично-ракетні комплекси – 54 тисячі гривень, за кожен танк – 48 тисяч гривень, об'єкт наземної артилерії та бойову машину піхоти – по 42 тисячі гривень, за кожен знищений переносний зенітно-ракетний комплекс — 30 тисяч гривень.

 

comments powered by HyperComments

Последние