РОЗЕНКО ЗВІЛЬНИВ ДИРЕКТОРА ДЕРЖАВНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ХАРЧЕНКА

20.02.2015 13:39

Директора Державного центру зайнятості Юрія Харченка звільнено за неспроможність протягом року працевлаштувати переселенців та за неефективне використання державних коштів

 

Про це повідомив Міністр соціальної політики Павло Розенко, передає Еспресо.TV з посиланням на прес-службу відомства.

Відповідний наказ підписаний міністром соціальної політики Павлом Розенком 18 лютого.

За словами міністра, Державна служба зайнятості під керівництвом Харченка виявилася неспроможною адекватно відреагувати на виклики часу, пов’язані із подіями на Донбасі.

"Із понад мільйона зареєстрованих переселенців із Донецької та Луганської областей було працевлаштовано лише 3,8 тисяч", - підкреслив він.

"Окрім цього, у той час, коли в країні йдуть бойові дії, величезні проблеми із своєчасною виплатою соціальних допомог, пенсій, зарплат, у тому числі і допомоги по безробіттю, Державна служба зайнятості без докорів сумління витрачала кошти на буфетне обслуговування, автомийку автомобілів, придбання керамічних чашок, техніки, що стоїть на складах, обслуговування акваріума (!) Це неприпустимо!", - наголосив Розенко.

"Це буде гарною "встряскою" для всіх працівників служб зайнятості та стимулом для налагодження ефективної роботи", - зауважив Розенко.

Міністр наголосив, що Державну службу зайнятості чекають серйозні реформи.

"Сподіваюся, нове керівництво вже найближчим часом запропонує комплексну програму і щодо працевлаштування переселенців, і нове бачення реформи служби зайнятості загалом", - наголосив Розенко

"Всі чиновники повинні зрозуміти, в якій ситуації живе країна і куди мають бути спрямовані зусилля державних інституцій. Не зрозуміють - будемо вживати відповідні заходи", - додав міністр.

comments powered by HyperComments

Последние