ПЕНТАГОН: СЕПАРАТИСТИ СЕРЙОЗНО ПОРУШИЛИ УМОВИ МІНСЬКА-2

20.02.2015 03:53

Міністерство оборони США визнало, що порушення домовленостей про припинення вогню, які мали місце з боку підтримуваних Росією сепаратистів, є "достатньо значними", а Москва продовжує постачати зброю бойовикам.
Про це заявив у четвер речник оборонного відомства США полковник Стів Уоррен, передає власний кореспондент Укрінформу.
"Найбільш помітними (порушення. - Ред.) були в районі Дебальцевого", - наголосив представник Пентагону. Водночас він зауважив, що на інших напрямах спостерігалося послаблення бойових дій, але "порушення навколо Дебальцевого були достатньо значними".
Уоррен також визнав, що дії Росії в Україні спрямовані на дестабілізацію обстановки в регіоні. "Ми побачили продовження російського втручання в Україну та сплеск російської активності в повітрі в усьому регіоні", - сказав представник Пентагону.

Крім того, він зазначив, що потік російського озброєння в Україну не сповільнився. "Усі ці російські засоби, що рухаються в Україну, сприяють дестабілізації. Ми продовжуємо закликати Росію і сепаратистів, яких вона підтримує, поважати режим припинення вогню", - наголосив Уоррен.
Представник Міністерства оборони США також зауважив, що сепаратисти мають відвести важку зброю та надати доступ спостерігачам ОБСЄ, які мають почати спостереження за припиненням вогню.

comments powered by HyperComments

Последние