РОСІЙСЬКІ БОМБАРДУВАЛЬНИКИ ЗНОВУ ВЛАШТУВАЛИ ПРОВОКАЦІЇ БІЛЯ УЗБЕРЕЖЖЯ БРИТАНІЇ

19.02.2015 13:18

За даними британського Міністерства оборони, це вже другий подібний інцидент за останні кілька місяців.

В середу, 18 лютого, військово-повітряні сили Великобританії підняли винищувачі через появу двох російських бомбардувальників поблизу південного узбережжя Англії. Про це йдеться у повідомленні британського Міністерства оборони.

Згідно з інформацією відомства, в січні Великобританія вже викликала російського посла через подібний інцидент, коли російські бомбардувальники з’явилися над Ла-Маншем, змушуючи британську владу змінити маршрути цивільної авіації.

У Міноборони наголосили, що останній інцидент, який відбувся увечері 18 лютого, ймовірно, ще більше погіршить відносини між Великобританією і РФ.

«ВПС Великобританії (Royal Air Force) супроводжували російські літаки доки вони не зникли з зони інтересів Великобританії. Разом з тим, російські військові літаки не порушувалисуверенного повітряного простору Великобританії», - йдеться в заяві Міністерства.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Великобританії Майкл Феллон заявляв, що президент Росії Володимир Путін може повторити тактику з дестабілізації, застосовану ним на сході України, в інших країнах, які є членами НАТО. Він також наголосив, що НАТО готується до викликів з боку РФ.

comments powered by HyperComments