З 1 БЕРЕЗНЯ ЗМІНЕНО ПРАВИЛА В'ЇЗДУ ГРОМАДЯН РОСІЇ В УКРАЇНУ

19.02.2015 08:26

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2015 року № 23 зупинено дії окремих положень Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації.
Зокрема з 1 березня громадяни Росії не матимуть змоги в’їжджати, прямувати транзитом, перебувати і пересуватися територією України на підставі паспорта громадянина Російської Федерації або свідоцтва про народження (для дітей віком до 14 років), за якими раніше здійснювався проїзд.
З зазначеного терміну громадянам Російської Федерації для перетину кордону потрібно мати наступні документи:
паспорт громадянина  Російської  Федерації,  що  посвідчує особу   громадянина  Російської  Федерації  за  межами  Російської
Федерації;
дипломатичний паспорт;
службовий паспорт;
паспорт  моряка  (посвідчення особи моряка) – за наявності суднової ролі або витягу з неї;
свідоцтво на  в'їзд  (повернення)  у  Російську  Федерацію (тільки для повернення у Російську Федерацію);
льотне свідоцтво члена екіпажу повітряного судна.
Усі громадяни Росії, які до 1 березня прибули на територію України, виїжджатимуть на підставі документів,за якими вони в’їхали.
Крім того, розглядається питання щодо запровадження для жителів прикордонних регіонів РФ перетинання українсько-російського державного кордону виключно в міждержавних та міжнародних пунктах пропуску на підставі закордонних паспортів та обмеження терміну їх перебування на території України 90 днів протягом 180 днів з дати першого вʼїзду.
 

comments powered by HyperComments

Последние