У САКВАРЕЛІДЗЕ БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ РОЗПИСАНА ПО ДНЯХ

18.02.2015 14:36

Попри своє вчорашнє призначення першим заступником Генерального прокурора України, український реформатор Давид Сакварелідзе, як і раніше, претендує на пост директора Національного антикорупційного бюро.
Про це він повідомив під час брифінгу, передає кореспондент Укрінформу.
«Я все ще кандидат», - відповів Сакварелідзе на питання про свою участь у конкурсі на посаду директора Антикорупційного бюро.
Він також спростував чутки про те, що його вже призначили директором, незважаючи на те, що конкурсна комісія все ще продовжує працювати.
«Я зустрічаю в медіа заяви, яких не робив, неначе мене вже призначили директором Антикорупційного бюро або я вже когось збираюся призначати своїм заступником там. Це неправда», - сказав він.
Утім, він висловив готовність очолити Антикорупційне бюро і заручитися підтримкою на цій посаді інших грузинських реформаторів.
«Ми з грузинською командою готові взятися за цю справу, оскільки вже 5 місяців активно працюємо над постановкою концепції Антикорупційного бюро», - підкреслив він.

Сакварелідзе додав, що розроблена «грузинською командою» концепція роботи Національного антикорупційного бюро передбачає детальний щоденний план дій щодо боротьби з корупцією в Україні.
«У концепції весь процес розписаний по днях. Фактично вже існує повноцінний документ. Є наші люди з міжнародних організацій, з посольств, які готові взяти участь у роботі Національного антикорупційного бюро і на перехідному етапі вже взятися за конкретне слідство, щоб збільшити довіру громадян і якість конкретних справ», - запевнив Сакварелідзе.

comments powered by HyperComments

Последние