СУД РОЗГЛЯНЕ АПЕЛЯЦІЮ ЩОДО АРЕШТУ САВЧЕНКО 25 ЛЮТОГО

18.02.2015 12:02

Скаргу на рішення Басманного суду адвокати подавали 13 лютого.

Скаргу адвокатів на рішення щодо продовження арешту льотчиці Надії Савченко до 13 травня суд розгляне 25 лютого. Про це пише в своєму Twitter адвокат Надії Савченко Марк Фейгін.

"Апеляційний розгляд нашої скарги на продовження арешту Савченко до травня відбудеться 25 лютого", - інформує адвокат.

Савченко – доброволець батальйону "Айдар". Майже місяць вона воювала у зоні АТО на Луганщині, разом з іншими солдатами потрапила у засідку біля міста Щастя. Терористи вимагали за звільнення льотчиці свободи для чотирьох бойовиків. 8 липня стало відомо, що Савченко перебуває у слідчому ізоляторі в Росії. Її звинувачують у вбивстві журналістів російської ВДТРК Ігоря Корнелюка та Антона Волошина, які загинули 17 червня під Луганськом.

Як повідомлялося, Савченко голодує з 13 грудня.

Нагадаємо, 14 лютого Європейський суд з прав людини відповів офіційною відмовою на звернення її захисників щодозастосування термінових заходів задля порятунку життя (за правилом 39 суду). Добровільне голодування позивача, за практикою ЄСПЛ, не є підставою для цього, адже така особа (зокрема, Надія Савченко) сама наносить шкоду здоров’ю відмовою приймати їжу.

13 лютого офіційний представник Держдепартаменту США Джен Псакі закликала Росію звільнити українську льотчика Надію Савченко. "Вона - заручник російської влади, і вона повинна бути негайно звільнена", - сказала Псакі.

Як повідомлялося, прес-секретар президента Владіміра Путіна Дмітрій Пєсков заявив, що питання Савченко під час перемовин з 11 на 12 лютого у Мінську не обговорювали.

Тим часом, за словами президента України Петра Порошенка, Савченко має бути звільнена впродовж 19 днів.

Як відомо, Савченко залишили під арештом до 13 травня. 13 лютого захист оскаржив це рішення.

comments powered by HyperComments

Последние