У ЛИТВІ ВВАЖАЮТЬ, ЩО БОЙОВИКИ ЗА ПІДТРИМКИ РОСІЇ ПЛАНУЮТЬ ПРОСУВАТИСЯ ДО ХАРКОВА

18.02.2015 09:57

Голова Представництва Литви при Організації Об'єднаних Націй Раймонда Мурмокайте заявляє, що бойовики за підтримки Росії планують просуватися до Харкова.

Як передає кореспондент УНІАН, про це вона сказала у Нью-Йорку після прийняття Радою безпеки ООН резолюції щодо ситуації в Україні 17 лютого.

"З моменту проголошення припинення вогню в Мінську у вересні 2014 року бойовики захопили приблизно 550 квадратних кілометрів території України і продовжують просуватися. Їх просування супроводжується потоком російської зброї та важкого озброєння, в тому числі в так званих "гуманітарних конвоях". За останні декілька тижнів розширились напади на міста Маріуполь, Краматорськ, Артемівськ, Щастя та інші", - наголосила Мурмокайте.

Окрім того, за її словами "навіть коли ми розробляли положення Мінських домовленостей (від 12 лютого), надійшла інформація про те, що російські танки проїжджали по українській землі і призводили до численної загибелі людей, в тому числі дітей. Українське місто Дебальцеве оточене і зараз на нього здійснюється напад. Україна тримається. Озброєні злочинці продовжують свій напад на Дебальцеве, продовжують смертоносно просуватися і далі до Харкова", - заявила литовський посол.

comments powered by HyperComments

Последние