ТЕ, ЩО САМЕ РФ ВНЕСЛА ПРОЕКТ РЕЗОЛЮЦІЇ ЩОДО УКРАЇНИ В РАДБЕЗ, Є ВЕРХОМ ЦИНІЗМУ, — МЗС

18.02.2015 01:02

В Україні вітають одностайне схвалення Радою Безпеки ООН 17 лютого 2015 року резолюції щодо ситуації на сході України.

Про це йдеться в заяві міністерства закордонних справ України.

Як зазначено в повідомленні, важливим елементом резолюції стало зафіксоване підтвердження відданості лідерів країн нормандської четвірки, у тому числі президента Росії, імплементації мінських угод, включно з мінським Протоколом від 5 вересня 2014 року і мінським меморандумом від 19 вересня 2014 року, підписантом яких є і Росія.

На цьому тлі верхом цинізму виглядає внесення такого проекту резолюції саме Російською Федерацією, яка грубо порушує свої зобов’язання за мінськими домовленостями,
— обурюються у відомстві.

У МЗС наголосили, що сьогодні усі держави світу є свідками брутального наступу на мінські домовленості.

"У зв’язку з цим вітаємо невідкладну реакцію Ради Безпеки ООН, яка у своїй заяві ще до голосування за резолюцію, висловила стурбованість триваючими атаками на Дебальцеве", — додали у відомстві.

Як відомо, Рада безпеки ООН прийняла резолюцію щодо ситуації в Україні 15-ма голосами "за". У документі підкреслюється, що конфлікт в Україні може бути вирішений тільки мирним шляхом.

На засіданні Радбезу Юрій Сергеєв заявив, що з моменту припинення вогню, з 00:00 15 лютого, позиції українських силовиків 160 раз піддалися обстрілу, внаслідок чого загинули 11 людей.

 

comments powered by HyperComments

Последние