ПОЛЬЩА СТАВИТЬ ПІД СУМНІВ МОЖЛИВІСТЬ СКАСУВАННЯ ВІЗ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ У ТРАВНІ 2015 РОКУ

17.02.2015 15:40


МЗС Польщі вважає складним завданням домогтися прийняття Європейським Союзом рішення про введення безвізового режиму для громадян України до саміту Східного партнерства у Ризі.

Таку думку висловив заступник міністра закордонних справ Польщі Рафал Тшасковський, який бере участь у форумі Європа-Україна, пише УНІАН.

Відповідаючи на питання, чи зробила Україна все необхідне для скасування візового режиму з ЄС, Рафал Тшасковський сказав, що "є значний прогрес, але не все було зроблено, і тому рішення буде складним".

Зі слів замміністра, Польща виступає за те, щоб ЄС прийняв це рішення. Однак результат залежати від того, "як буде розвиватися ситуація".

Тшасковський  також додав, що у травні може бути прийняте рішення про введення безвізового режиму для громадян України, проте воно не означатиме негайне скасування візового режиму.

Окрім того, дипломат повідомив, що Польща зараз очікує відповіді Європейської комісії з питань розширення зони малого прикордонного руху з Україною до 50 км+ з нинішніх 30 км+.

Нагадаємо, саміт країн Східного партнерства в Ризі пройде 21-22 травня цього року.

comments powered by HyperComments