КОМОРОВСЬКИЙ: ВІДМОВА УКРАЇНІ У ЗБРОЇ БУЛА Б ПОМИЛКОЮ

17.02.2015 15:24

Польща не може відмовити Україні купувати у неї зброю, якщо Київ матиме такий намір.
Про це в ефірі телеканалу tvn24 заявив президент Польщі Броніслав Коморовський.
“Мені здається, що було би помилкою, якщо б Польща сказала: ні, не продамо зброю Україні, оскільки це означало б позбавлення можливості певного тиску на ситуацію. Західний світ чи США не виключають такого варіанту, але цього не роблять. Чому? Тому що важко собі уявити вирішення конфлікту військовими методами”, - підкреслив Коморовський.
Він наголосив, що у військовому протистоянні Україна має “невеликі шанси”, але має право оборонятися.
Президент РП зауважив: поки що ніхто не збирається продавати польську зброю Україні, але й українці не мають достатньо коштів, аби її купити.
Він підкреслив, ще не варто створювати враження, що у Польщі хтось ставить питання про направлення польських військовослужбовців чи підрозділів НАТО на Донбас, оскільки це формує негатив навколо польської політики.

Коморовський зазначив, що переговори в Мінську були важливими і потрібними, але є скептичним щодо тривалого утримання перемир’я.
“Я б не легковажив цієї угоди. Навпаки, вважаю, що потрібно було спробувати. Зовсім іншим є віра – більша чи менша. Щодо моєї віри, то вона не є сильною, чи це перемир’я має шанси утриматися упродовж тривалого часу”,- наголосив Коморовський.

comments powered by HyperComments

Последние