ПРИКОРДОННИКИ СТВОРЮЮТЬ НАРОДНІ ЗАГОНИ НА АДМІНІСТРАТИВНОМУ КОРДОНІ З КРИМОМ

14.02.2015 02:33

Херсонський прикордонний загін розпочав створення громадських формувань, які допомагатимуть виявляти підозрілих осіб у Чаплинському та Новотроїцькому районах Херсонщини, де з 10-го лютого запроваджені режимні правила, визначені постановою Кабінету міністрів України від 30 січня 2015 року.
Про це повідомив у п'ятницю на прес-конференції начальник Херсонського прикордонного загону Анатолій Федорчук, передає кореспондент Укрінформу.
"Слід зазначити, що підтримання режимних заходів у Чаплинському та Новотроїцькому районах буде здійснюватись не тільки прикордонниками. Ми всіляко залучаємо до цих заходів громадські формування і спираємось на допомогу місцевого населення у даних питаннях", - сказав він.
На даний час вже формуються списки та набирається склад громадських формувань на ділянці відповідальності Херсонського прикордонного загону, які будуть встановленим порядком зареєстровані. Зазначені формування допомагатимуть у налагодженні порядку, виявленні підозрілих осіб на цих територіях, розповів Федорчук.

comments powered by HyperComments

Последние