ПОПРИ МІНСЬКІ ДОМОВЛЕНОСТІ ПАРИЖ НЕ ПОСПІШАЄ ПЕРЕДАВАТИ МІСТРАЛІ РОСІЇ

13.02.2015 08:46

Президент Франції Франсуа Олланд заявив, що умови для передачі Росії гелікоптероносців типу Mistral ще не виконані. Про це повідомив інформаційний портал France Info.

У четвер, зразу ж після підписання мінських угод, російські ЗМІ поспішили повідомити з посиланням на джерело в Міністерстві оборони РФ, що Франція передасть Росії гелікоптероносці найближчими днями. «Команда на передачу «Містраля», швидше за все, надійде з Єлисейського палацу вже на початку наступного тижня», - процитувала слова свого джерела агенція «Інтерфакс».

Тим часом Олланда спростував ці повідомлення і зазначив, що, якщо мінські домовленості не будуть виконані, то щодо Росії можуть бути запроваджені нові санкції.

На початку січня міністр оборони Франції Жан-Ів Ле Дріан заявляв, що Росія отримає гелікоптероносці тільки за умови встановлення миру в Україні.

Нагадаємо, що контракт на поставку двох гелікоптероносців типу Mistral був укладений між французькою компанією DCNS і «Рособоронекспортом» 2011 року. Планувалося, що перший корабель надійде на озброєння російського флоту восени 2014 року.

У листопаді президент Франції Франсуа Олланд призупинив процес передачі гелікоптероносців у зв’язку з подіями на сході України.

comments powered by HyperComments

Последние