ЗАХІД ТА УКРАЇНА ПРОДОВЖУВАТИМУТЬ БОРОТИСЬ ЗА КРИМ – СПІКЕР МЗС УКРАЇНИ

13.02.2015 05:09

Захід і Україна будуть продовжувати боротись за Крим, але ця боротьба лежатиме в юридичній площині. Про це в ефірі телеканалу “1+1” сказав спікер МЗС України Євген Перебийніс, передає УНН.
“Крим ніхто ніколи не забував і не забуде — і те, що зараз в декларації було записано про територіальну цілісність, є ще одним підтвердженням того, що захід і Україна будуть продовжувати боротись за Крим, але боротьба за Крим буде досить іншою, ніж боротьба за Донбас. Адже тут будуть вступати в силу юридичні, правові механізми і звичайно що це займе набагато більше часу”, — сказав Перебийніс.
Він підкреслив, що “боротьба за Крим буде полягати в тому, щоб в Україні проводилися реформи і коли Україна стане ближчою до ЄС по всіх напрямках, я думаю, що питання Криму буде вирішуватись простіше”.
Нагадаємо, Росія анексувала український Крим у березні минулого року. Україна і Захід не визнають приєднання Криму до Росії. США і Європейський союз запровадили низку економічних санкцій проти Росії. Захід продовжує наполягати на тому, що Крим є частиною України.

comments powered by HyperComments

Последние